Ubytování

Máte v okolí pracovní či služební povinnosti? Neváhejte, dorazte k nám, rádi Vás ubytujeme a nakrmíme či napojíme! POZOR *Platí pouze pro ubytované za pracovními a služebními účely !! Na základě usnesení vlády Vás prosíme o potvrzení z firemních emailů, že je Váš pobyt u nás za pracovním účelem. Osoby podnikající musí z firemního emailu potvrdit, že jde o služební či pracovní cestu a dále musí mít potvrzení od objednatele jejich služeb, práce, zboží. Děkujeme za pochopení, ale musíme se řídit vládními nařízeními, ze kterých tyto povinnosti vyplývají jak pro nás, tak i pro Vás. Hotel u Lva.

Hotel u Lva nabízí pohodlné ubytování v osmnácti dvoj a třílůžkových pokojích nebo ve dvou apartmánech. Celková kapacita hotelu je 48 lůžek a 6 plnohodnotných přistýlek. Pokoje jsou situovány buď s výhledem na historické náměstí, nebo do dvora s výhledem na bílinský zámek.Všechny pokoje v hotelu jsou nekuřácké, nabízejí maximální komfort a jsou vybaveny sociálním zařízením (koupelnou s prostorným sprchovým koutem). K základnímu vybavení pokojů patří LCD televize se satelitním příjmem a vysokorychlostní Wifi připojení.

Hotel u Lva nabízí:

  • Hlídané parkoviště s kamerovým systémem nebo v zamčeném objektu hotelu
  • Hotelovou taxislužbu (pro firemní klienty možnost platit fakturou)
  • Autopůjčovnu
  • Zajištění praní prádla
  • Snídaně z nabídky nebo formou švédských stolů (v závislosti na počtu ubytovaných)
  • v letních měsících využití teras a zahrádky

Ceník

1 osoba / den 790 Kč / pokoj apartmán 1 750 Kč / pokoj
2 osoby / den 1 290 Kč / pokoj přistýlka 350 Kč / osoba
3 osoby / den 1 790 Kč / pokoj pes 120 Kč
ceny včetně DPH

Rezervace pokoje

Check in od 11 hod, check out do 11 hod. Brzký příjezd a pozdní odjezd možný po domluvě s ohledem na aktuální kapacitu hotelu.

Detaily rezervace